Exotická dovolená

Lákají Vás krásné, dlouhé pláže s bělostným piskem , průzračné moře a tyrkysový oceán?Máme pro Vás nabídku exotické dovolené v zajímavých destinacích.

-Maledivy- výborná viditelnost Vám umožní pozorovat různé druhy ryb, želvy, chobotnice, malé druhy žraloků a mnoho dalších. jsou známé podmořským životem  a nadchnou  každého, kdo má podmořský svět rád.Ostrovy nabízejí velké množství zážitků ať už vodních sportů- jízda na katamaránu, vodní skútry nebo rybářské výlety.

Poleťte s námi prozkoumat hlavní metropoli Thajska – Bangkok i další thajské ostrovy jako jsou např. Phuket, Ko Samui, Krabi , Ko Phi Phi a další. Zažijte nezapomenutelné zážitky při jízdě na slonech, výletech po džungli, poznávání národních parků a návštěvě budhistických chrámů .Nadchnou vás vysoké palmy, které se tyčí nad krásnými plážemi.

Do Thajska je možné vycestovat v jakémkoliv období, teploty se tu pohybují během celého roku kolem 30 °C.

Hledáte něco nového a nevšedního? Pak je pro Vás Zanzibar tou pravou volbou. Díky Zanzibaru poznáte nový ráj na Zemi.. Koupání se v průzračném Indickém oceánu, objevovaní podmořského světa, návštěva safari v Tanzánii.I přesto,ze tu nepotkáte  velké množství turistů, zdejší velké množství krásných pláží s bílým pískem Vás bude provázet po celém pobřeží ostrova..To vše jsou krásy,které se Vám naskytnou na tomto překrásném ostrově.

Poznejte krásy exotických zemí jako jsou Maledivy, Thajsko, Sri Lanka,Mauricius,africký Zanzibar a spousta dalších

Díky naším exkluzivním nabídkám a individuálnímu přístupu si každý z vás přijde na své.Dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Komentáře jsou uzavřeny.